SKSK

Masáže

Nechajte sa rozmaznávať tantrickými dotykmi a zverte sa do nežných rúk našich masériek či masérov, za prítomnosti hlboko relaxačnej hudby a vône éterických olejov, ktoré vás skvele naladia a vy si môžete vychutnávať výnimočné chvíle, ktoré budú len o vás...

Novinka: Tantra Romantic Aromatherapy

 

Predstavujeme Vám nový tantrický program v našom štúdiu, ktorý začína úžasným luxusným kúpeľom , ktorý má blahodárne účinky pre vaše telo ale aj myseľ. Za použitia špeciálnych morských solí podľa vášho výberu a esenciálnych kúpeľných olejov , Vás bude vami vybraná masérka hýčkať a rozmaznávať.  Už počas kúpeľa si môžete užiť relaxačnú masáž na uvoľnenie svalstva. Aromatický kúpeľ tiež pomáha odbúrať stres, napätie ako aj bolesti hlavy. Po kúpeli nasleduje tantrický rituál, exit masáž, masáž horúcimi uteráčikmi a celo telová olejová masáž , vrátane masáže intimných partií. Ak si chcete dopriať niečo výnimočné a vzrušujúce neváhajte vyskúšat Tantra romantic Aromatherapy...

120 min - 250 €

Novinka: Discover woman´s body ( Vzájomná tantra )

 
Exkluzívny program v našom masážnom štúdiu, pri ktorom si najprv 
vychutnáte spoločnú sprchu , následne potom Vás čaká vzrušujúca tantrická masáž po ktorej nasleduje vaša súkromná hodina spoznávania ženského tela a masérka Vám prezradí niekoľko tantrických techník, ktoré Vám priblížia ako ženy vnímajú rozkoš a bude viesť Vaše ruky po svojom tele aby Vám ukázala ako ženu správne vzrušiť a priviesť k hranici maximálneho blaha....  
120 min - 290 €

Tantrická masáž BODY TO BODY

 

Vzrušújúca tantrická masáž telo na telo je jednou z najobľúbenejších masáži, pretože popri všetkých tantrických technikách vás sprevádzajú intenzívne dotyky odhaleným telom masérky, ktoré vo Vás stupňujú vzrušenie a rozvíjajú vašu fantáziu. Dotyky telom sú pritom príjemným pohladením pre všetky vaše zmysly a vašou úlohou je si ich čo najintenzívnejšie vychutnávať.

Masáž zahŕňa úvodný tantrický rituál , uvoľňujúcu exit masáž , masáž aromatickými horúcimi uteráčikmi , masáž nežnými a dráždivými predmetmi , celotelovú olejovú masáž s použitím rôznych esenciálnych olejov obohatenú o masáž BODY TO BODY  vrátane masáže joni a lingamu a záverečnú relaxáciu.

60min -150€ 90min -180€

Klasická tantrická masáž

 

Táto tantrická masáž začína úvodným rozhovorom pri šálke čaju, pre krátke spoznanie sa masérky a vás, pričom vám masérka popíše čo môžete od tantrickej masáže očakávať. Samotná tantrická masáž začína tantrickým rituálom, ktorý vás pripraví a naladí na dalšie tantrické techniky, pokračuje masáž na uvoľnenie celého tela a odbúranie stresu. Budete sa cítit uvoľnene a pripravení prejsť na zahrievaciu časť, počas ktorej vaše telo bude masírované horúcimi uterákmi , ktoré pomáhajú uvoľniť vaše stuhnuté svalstvo a prehriať celé telo až po končeky prstov. Po tejto fáze vás čaká vzrušujúce schladenie exkluzívnymi vejármi z pierok, zmyselné hladenie jemnými rukavičkami z králičej kožušiny a dráždivé hladkanie pštrosími pierkami, ktoré vo vás vystupňujú vašu sexuálnu energiu. Nasleduje celotelová olejová masáž pri ktorej sa masérka venuje každému centimetru vášho tela, zameriava sa na erotogénne zóny a taktiež stuhnuté svalstvo ktoré treba premasírovať. Súčasťou tejto tantrickej masáže je aj masáž lingamu a joni.  

 

90 min. - 150 €

Tantrická masáž - dotyk nehy

 

Táto  tantrická masáž začína tantrickým rituálom, ktorý vás pripraví a naladí na dalšie tantrické techniky, pokračuje masáž na uvoľnenie celého tela a odbúranie stresu. Budete sa cítit uvoľnene a pripravení prejsť na zahrievaciu časť, počas ktorej vaše telo bude masírované horúcimi uterákmi , ktoré pomáhajú uvoľniť vaše stuhnuté svalstvo a prehriať celé telo až po končeky prstov. Po tejto fáze vás čaká vzrušujúce schladenie exkluzívnymi vejármi z pierok, zmyselné hladenie jemnými rukavičkami z králičej kožušiny a dráždivé hladkanie pštrosími pierkami, ktoré vo vás vystupňujú vašu sexuálnu energiu. Nasleduje celotelová olejová masáž pri ktorej sa masérka venuje každému centimetru vášho tela, zameriava sa na erotogénne zóny a taktiež stuhnuté svalstvo, ktoré treba premasírovať. Súčasťou tejto tantrickej masáže nie je  masáž lingamu a joni.  

90 min - 130 €

Špeciálne masáže

 

Kráľovská tantrická masáž - trvá dve a pol hodiny , priebeh je podobný ako pri klasickej masáži s tým že sa intenzívnejšie masíruje každá časť tela, používajú sa rôzne druhy olejov a esencii , na povzbudenie mysle, pri záverečnej relaxačnej fáze sa použijú lávove kamene a vaše telo bude zahalené do lupienkov ruží. 

150 min - 250 €

Viacručná tantrická masáž

 

Takáto tantrická masáž vám zdvojnásobí vzrušenie a budete sa cítiť výnimočne , bude vám poskytnutá taká láskyplná starostlivosť , akú ste určite ešte nezažili. K dispozicii budete mať  dve masérky/masérov ktorý vás budú sprevádzať tantrickým rajom. Odmena tantra slečnám závisí od typu a dĺžky masáže.

Špeciálna exkluzívna tantra masáž

 

Speciálna exklusive tantra massage je výnimočný program vytvorený pre tých najnáročnejších .Garantujeme Vám neopísateľný zážitok, vzrušenie, napätie, divokosť a nehu zároveň.

Masáž obsahuje množstvo noviniek vo svete Tantry, ktoré práve kvôli prekvapeniu nebudú prezradené v úvodnom texte. Môžete očakávať neočakávané, a pôžitok bude čo najintenzívnejší práve kvôli tomu. 
Masáž je doplnená excluzívnym pohostením, vo forme spoločného drinku podľa vášho výberu. Tento druh masáže je možné využiť aj ako párový program, a prosíme Vás objednať si ho minimálne 2 hodiny vopred.
120min - 350€ (dlhšia na dotaz)

SPECIAL BOOTY MASSAGE

 

Ste milovníkom zadočkov? Tak v tom prípade je táto masáž vytvorená práve pre Vás. Masáž ,,special booty" vychádza z masáže ,,body to body´´ avšak pri tomto druhu vás bude masérka okrem svojho tela vzrušovať a dráždiť svojim nádherným zadočkom. Bude  ním pomaly a nežne kĺzať po Vašom tele a skúšať, na ktorých miestach ho máte najradšej.

 
Táto masáž sa vo svete teší stále väčšej obľube a sme radi, že medzi prvými na Slovensku ju prinášame práve my. Táto masáž zahŕňa aj masáž intímnej zóny, pri ktorej je vyvrcholenie úplne bežné.
 
Pri tejto masáži sú povolené jemné, nežné dotyky, ale ešte stále ste najmä prijímateľom masáže. Samozrejme, je možná aj kombinácia so ,,Vzájomnou masážou´´.
90 min- 200€, 120min- 260€