SKSK

MASÁŽ LINGAMU


Je typ tantrickej masáže, ktorá je zameraná na mužskú panvovú časť tela. Dobrá masáž lingamu je rituálna, zmyselná a veľmi uvoľňujúca.Či už ste v strese kvôli problémom v práci alebo iným problémom, masáž lingamu Vám...

Je typ tantrickej masáže, ktorá je zameraná na mužskú panvovú časť tela. Dobrá masáž lingamu je rituálna, zmyselná a veľmi uvoľňujúca.
Či už ste v strese kvôli problémom v práci alebo iným problémom, masáž lingamu Vám pomôže odpútať Vašu myseľ od stresu takmer okamžite. Je to jednoducho úžasné ako Vám tantrická masáž môže pomôcť prekonať mnoho reálnych problémov vďaka riešeniam, ktoré mozog vymyslí práve v dokonale uvoľnenom stave.

Masáž lingamu prináša mnoho výhod a je tiež veľmi účinná ako liečebná terapia. Pomocou pravidelných masáži lingamu možno riešiť mnoho zdravotných problémov. Je známe, že zlepšuje krvný obeh a zvyšuje hladinu kyslíka v krvi, čo umožňuje bunkám rýchlejšie sa regenerovať. Okrem toho masáž  lingamu zmierňuje depresie a  je účinná pri liečbe impotencie a erektilnej dysfunkcie.

Masáž lingamu je veľmi príjemná a upokojujúca zároveň, preto by ste ju mali určite vyskúšať.